Parę słów o nas...

Kim jesteśmy?

Jesteśmy trzyosobową rodzinką Andi, Jasmine i Theo.  Od wielu lat interesujemy się prozdrowotnym stylem życia w harmonii i witalności.  Żyjemy w trzeźwości i blisko natury. Odżywiamy się wegańsko, lubimy ciszę, spokój oraz pielęgnowanie roślin. Andi Tworzy Naturalne, Jadalne Kosmetyki oraz Wyroby, Bioenergetyczną Biżuterię i Urządzenia, lecznicze diety oraz programy detoksykacyjne. 
Jasmine natomiast śpiewa, uczy jogi, chi kung, tai chi, prowadzi medytację, kręgi śpiewu i przeróżne ćwiczenia otwierające przepływ energii w ciele. Wykonujemy masaże na cztery ręce, łącząc chińskie zasady i praktyki. Przygotowujemy zdrowe wegańskie, witariańskie słodycze i przekąski, okazjonalnie gramy koncerty muzyczne i organizujemy warsztaty holistyczne oraz spotkania spontanicznego muzykowania jam session.

Nasze naturalne i ekologiczne kosmetyki oraz wyroby tworzymy z pasji do życia w zdrowiu i harmonii. Zależy nam by nasze produkty były bezpieczne, łatwo wchłanialne i konkretne w swoim działaniu, dlatego każdy składnik zawarty w naszych kosmetykach jest jadalny. Nasze kosmetyki powstają ze świeżo zebranych ziół znajdujących się na czystych, dzikich terenach nadmorskich. Tworzymy je w domowym zaciszu w naturalny sposób bez jakichkolwiek ulepszaczy, konserwantów czy chemicznych dodatków.
Nasze kosmetyki są stworzone do dogłębnej pielęgnacji, wsparcia skóry i naszego ciała, odżywienia, wzmocnienia, oczyszczenia, regeneracji oraz przywrócenia jej do naturalnego stanu bez obciążania zbędnymi, szkodliwymi dodatkami jakie zazwyczaj znajdują się w komercyjnych kosmetykach.

Tworzymy Bioenergetyczną Biżuterię i Urządzenia wykonane z miedzi oraz Naturalnych Kryształów i Minerałów, które służą do precyzyjnej bezdotykowej i dotykowej stymulacji energetycznej, niwelowania bólu oraz pobudzania przepływu energii w ciele, co prowadzi do aktywowania i ułatwienia przebiegu procesów samoleczenia i regeneracji w organizmie. Nasze urządzenia i biżuteria wprowadzają w naturalny stan medytacji i odprężenia. Usuwają również negatywny wpływ elektro-smogu (wi-fi, urządzenia elektryczne, itp) w przestrzeni.

Krótki film o nas 🙂

Znajdź nas

Pro.zdrowotne

Pulsation Pens

Pro.zdrowotne

Prozdrowotne, Naturalne, Ekologiczne i Jadalne Kosmetyki i Wyroby dla Zdrowia i Witalności

Pulsation Pens

Biżuteria i Urządzenia Bioenergetyczne pobudzające naturalny przepływ energii w ciele.

Shopping Cart